Меню
ул. Елены Стасовой, 17, Харків, Харківська область, Украина, 61000
Наша адреса:
ул. Елены Стасовой, 17, Харків, Харківська область, Украина, 61000
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок-п'ятниця 08:00 - 16:00

О нас

Вітаю Вас в нашому інтернет магазині Запчастини Водолій, назва говорить саме за себе, то що ми пропонуємо Вам насосне устаткування тільки самої кращої якості від кращого виробника України ТОВ "Промэлектро-Харків".

Наша компанія знаходиться на ринку вже 20 років і за цей час ми змогли проаналізувати велику кількість виробників і постачальників, виділивши з них тільки найнадійніші і перевірені. Що б ви могли без зайвих сумнівів придбати необхідний товар вищої якості.

Ми є офіційним дилером заводу Промэлектро-Харків,того, що випускає насоси "Водолій", а так само багатьох інших виробників насосного устаткування.

Якщо ви знаходитеся в іншому місті, це не проблема, ми доставимо вибраний вами товар у будь-яке місто України і СНД в кротчайшие терміни.

Основними перевагами нашої компанії є:

Великий досвід у сфері водопостачання, а це означає, що ми можемо не просто допомогти підібрати і розібратися в тому що вам ще необхідно для його установки.

А це значно скорочує вашу розтрату,оскільки вам не доведеться купувати нічого зайвого.

Наявність товару на складі, ви завжди можете отримати товар того ж дня,або на наступний.

А товари які поставляються під замовлення ви отримуєте в кротчайшие терміни Прямі постачання.

Із за того що ми працюємо на пряму з виробниками ви отримуєте не лише мінімальні ціни але і сто процентну гарантію на обслуговування.

Працьовитість. Наша компанія працює 7 днів в тиждень, по цьому ви зможете замовити товар у будь-який зручний для вас день, навіть у вихідний.

Звертаючись в інтернет магазин Запачсти Водолій ви завжди можете розраховувати але хорошу консультацію, низькі ціни і швидку доставку.